Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Microsoft Office 2008 for Mac - Standard Edition + 14 serials

Microsoft Office 2008 for Mac - Standard Edition + 14 serials
Kategoria: »
Dodane: 03/10/2017
Rozmiar: 527.72 MB
Uploader: iridescence.info❱ Wędrowiec
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 18
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Microsoft Office 2008 for Mac to najnowsza wersja pakietu Office dla Systemu MacOS X. Office 2008 będzie następcą Microsoft Office 2004 for Mac i pierwszą wersją dla Macintoshy, która w pełni będzie obsługiwał procesory firmy Intel.

Pakiety Microsoft Office dla komputerów Mac nie zawieraj? a? tylu aplikacji, co ich odpowiedniki dla systemów Windows. Planowane jest wydanie trzech edycji Microsoft Office 2008:
Standard Edition: zawiera? b?dzie programy Word, Excel, PowerPoint i Entourage. Koszt to oko?o 399 dolarów. Licencja komercyjna.
Home and Student: edycja podstawowa bez zaawansowanych funkcji w Exchange i Automator, z licencj? niekomercyjn?. Koszt to 149 dolarów.
Special Media Edition: edycja standard oraz Microsoft Expression Media, koszt 499 dolarów z licencj? niekomercyjn?.


W pakiecie:
Word
Excel
PowerPoint
Entourage
Microsoft Server Exchange Support
Automator Actions for Workflows in Microsoft Office


Nowości w Office 2008

O ile sam sposób edycji tekstu w Wordzie 2008 pozostał zasadniczo niezmieniony, to producent zwiększyć nacisk na możliwość tworzenia dokumentów bogatych w treść. W aplikacji znajdzie się Document Elements - moduł ułatwiający tworzenie okładek, spisów treści, nagłówków i stopek, jak też bibliografii. Kolejna nowość to Publishing Layout View, funkcja pozwalająca tworzyć dokumenty w sposób przypominający program do składu komputerowego. Inne nowości to m.in. poprawione formatowanie cytatów i bibliografii, obsługa ligatur w fontach OpenType oraz uproszczony menedżer Mail Merge.

Najnowsze wydanie arkusza kalkulacyjnego Excel wyposażone zostało w Ledger Sheets, szablony zawierające kompletne formuły i kategorie komórek. Inną nowinką jest Formula Builder, który ma za zadanie uprościć tworzenie formuł - kreator ów przeprowadza użytkownika przez etapy tworzenia formuły, w razie potrzeby dostarczając informacji o działaniu używanych funkcji. Przebudowano okno preferencji (przypominające okno System Preferences w Mac OS X). Poprzednio niezależne palety Toolbox i Formatting Palette zostały połączone pod wspólnym mianem Toolbox. Poprawiono też obsługę wykresów 3D, wypelnień i przezroczystości. Producent przekonuje także, iż zwiększono maksymalną pojemność arkusza Excela (z 17 milionów w Excelu 2004 do ponad... 17 miliardów). Brak natomiast obsługi makr Visual Basic - arkusz stworzony w starszej wersji Excela, a otwarty w wydaniu 2008, zostanie ich pozbawiony (oczywiście użytkownik ma wybór, usunąć czy pozostawić makra, lecz w tym drugim przypadku nie będą one działać).

Narzędzie do tworzenia prezentacji - PowerPoint - wyposażono w możliwość wysłania dokumentu do programu iPhoto oraz do pamięci iPoda (prezentacja musi zostać zapisana do pliku JPEG lub PNG). Tworzone prezentacje można kontrolować za pomocą pilota zdalnego sterowania, znajdującego się w zestawie z nowymi Makami. Nowy PowerPoint charakteryzuje się również zastosowaniem dynamicznych prowadnic, ułatwiających wyrównywanie obiektów. Istotne również, że PowerPoint 2008 korzysta z tej samej wersji silnika graficznego OfficeArt, co Office 2007 dla Windows.

Kalendarz/klient pocztowy Entourage 2008 jest ściśle zintegrowany z widgetem My Day, (plan zajęć). Posiada poprawione mechanizmy blokowania niechcianej poczty e-mail, nową funkcję wykrywania prób phishingu oraz udoskonalone możliwości wyszukiwawcze (korzysta z wyszukiwarki Spotlight Mac OS X). Poprawiono kompatybilność aplikacji z usługami Microsoft Exchange. Makowe Office także wspiera format Open XML, domyślny format plików Office dla Windows.


Wymagania:
Processor Intel, PowerPC G5, or PowerPC G4 (500 MHz lub szybszy)
Mac OS X 10.4.9 lub nowszy
512 MB RAM lub wiecej

Torrent downloaded from http://*censored*
Szczegóły torrenta
Tracker http://tracker.thepiratebay.org/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » [Zgłoś błąd]
Dodane 03-10-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Microsoft Office 2008 Standard 14 serial codes.rtf 0.87 KB
Microsoft Office 2008.dmg 527.72 MB
2 plików
Brak komentarzy...
the pink painter show | Ir al listado de capitulos | Adidas X