Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Science of Surveillance / Inwigilacja (2006) [720p]]TVRip][Lektor PL]

Science of Surveillance / Inwigilacja (2006) [720p]]TVRip][Lektor PL]
Kategoria: » » »
Dodane: 28/11/2018
Rozmiar: 777.67 MB
Uploader: Real_World (1)
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 65
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]

Obserwuj
Raportuj
Info
reżyseria: Peter Yost
Gatunek: Dokumentalny
Czas trwania: 50 min.
Rok produkcji: 2006

Opis
Nowe i wyrafinowane technologie mogą lokalizować dowolną osobę. Systemy są zróżnicowane, od kamer telewizyjnych o zamkniętych obwodach instalowanych w miastach, rejestratorów elektronicznych, rozpoznawania tęczówki oka ludzkiego lub mechanizmów lokalizacji wszczepionych w ciało (np. ChipRfid).

Zasadniczo wykorzystanie tej zaawansowanej technologii ma na celu poszukiwanie i lokalizację przestępców i terrorystów, jednak w imię bezpieczeństwa narusza się prywatność i wolność jednostek.

W tym momencie maszyna może automatycznie i niezawodnie zidentyfikować osobę, ustalić jej tożsamość i monitorować wszystkie ruchy. Z technicznego punktu widzenia nie ma ograniczeń co do informacji, które mogą być przechowywane przez dowolny zaawansowany system nadzoru i mają moc ujawniania nie tylko tego, kim jesteśmy, ale także wszystkiego, co robimy.

Science of Surveillance zagłębia się w świat brytyjskiej inwigilacji policji, w wyrafinowane systemy stosowane w dużych kasynach w Las Vegas, gdzie wiele ukrytych kamer jest w stanie odczytać nawet godzinę na zegarku znajdującego się na nadgarstku klienta lub numer seryjny dolara. Przeprowadził się również do laboratorium Wielokierunkowego Centrum Kryminologii w Bostonie, Massachusset (USA), gdzie poprzez zastosowanie programu komputerowego rozpoznawania twarzy związanego z milionami kamer internetowych ulokowanych na ulicach i budynkach świata, powszechne poszukiwanie przestępca, którego dane zostały wysłane przez centralne biuro FBI.

Dokument pokazuje, jak system rozpoznawania tęczówki wykorzystywany jest w niektórych portach lotniczych, takich jak Dubaj, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kraju, który dzięki temu postępowi technologicznemu zdołał aresztować dwadzieścia pięć tysięcy osób, które próbowały nielegalnie przekroczyć granicę. ,

Dokument oferuje obraz coraz bardziej orwellowskiego świata.
Wybór między wolnością, a bezpieczeństwem - tylko czy my, zwykli obywatele możemy o tym zdecydować??
Dostępne napisy
Brak napisów
Szczegóły torrenta
Tracker udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » » [Zgłoś błąd]
Dodane 28-11-2018
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Science of Surveillance - Inwigilacja (2006) [720p]]TVRip][Lektor PL].mp4 777.67 MB
1 plik
Brak komentarzy...
Fansadox | Для самых маленьких | Food and Drink